سفارش تابلو

تابلو LED

تابلو LED

این نوع از تابلو های تبلیغاتی علاوه بر کاربردی که دارند بسیار کاربر پسند هستند و جلب توجه بیشتری میکنند. این تابلوها به دو دسته ثابت و روان تقسیم میشوند .

ال ای دی ثابت

این نوع ال ای دی جایگزین نئون های شیشه ای شده و بسیار مقاوم تر و ماندگارتر از نئون می‌باشد ال ای دی ثابت در سه نوع کلاهی ، اوال و RGB در بازار موجود می‌باشد و در رنگ بندی متنوع بسته به نیاز مشتری در بازار موجود می‌باشند . لازم به ذکر است مصرف برق بسیار پایین این نوع از تابلوهای تبلیغاتی یکی از مزیت های بسیار مهم آنها بشمار می آید . برای زیرسازی این تابلوها از پلکسی یا ام دی اف سه میل استفاده میشود و با روش سری کردن لامپ ها و با استفاده جریان برق 12 ولت آنها را میتوان روشن کرد.

ال ای دی روان

این نوع از تابلوهای تبلیغاتی معروف به ال ای دی روان و تلویزیون های شهری هستند . این تابلو ها به صورت تک رنگ و فول کالر در بازار موجود می‌باشند این تابلوها ها قابلیت پخش تیزر های کوتاه و بلند را دارند و قابلیت این را دارد که تیزر قابل نمایش آنها قابل تغییر است

تلویزیون شهری

این نوع از تابلو ها دو نوع ایندور و اوتدور دارند که تفاوتشان در تراکم لامپ ها و یا اس ام دی ها می‌باشد
در تلویزیون های اوت دور معمولا نسبت به فاصله دید تراکم لامپ ها تعیین میشود هرچه نزدیک تر باشد فاصله دید باید تراکم لامپ ها بیشتر باشد تا وضوح تصویر بیشتر باشد . و اما تلویزیون های ایندور معمولا برای محیط های داخلی استفاده میشود از تراکم بالایی برخوردارند و معمولا از جنس اس ام دی می‌باشند .

ال ای دی تک رنگ

این نوع از تابلوها از ماژول های تک رنگ ساخته میشوند بعنوان مثال تمام تصویر را با طیف رنگی قرمز ،سبز یا سفید و … ببینید.
امیدواریم اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار داده باشیم و البته چنانچه هر سوال یا مسئله خاصی در رابطه با این نوع تابلو ها داشته باشید با کمال میل بهتون پاسخ داده میشود.

نمونه کارهای LED

chapiino
chapiino وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *