سفارش تابلو

تابلو فلکسی

تابلو فلکسی

این مدل از تابلوهای تبلیغاتی حدود بیست سال است که باب شده و مورد استفاده در بین کسبه و تابلو ساز ها شده است.این تابلو ها در دو نوع نوردار (مهتابی خور ، لایت باکس) یا بدون نور (اپتیک) ساخته میشوند، ساختار مشتر این تابلو ها روکش تابلو یا همان فلکس ، چارچوب فلزی به علاوه سپری های آلومینیومی میباشد. تمام خصوصیات گفته شده تا این جای مطالب برای تکمیل تابلوهای بدون نور کافی میباشد اما در ساختار تابلو های نوردار از ورق گالوانیزه آببندی و ساخت محفظه و از مهتابی یا اس ام دی برای تامین نور تابلو استفاده میشود.

تابلو فلکسی نوردار در این نوع از تابلو ها هیچ محدودیتی در طرح و رنگ و تصویر وجود ندارد و در هر ابعاد دلخواهی میتوان آن را اجرا کرد. در کشور ما تقریبا تابلو های مهتابی خور منصوخ شده اند و جایگاه خود را به تابلو های بدون نور داده اند و این تابلو ها برای تامین روشنایی در شب از پروژکتور های بیرونی استفاده میکنند. البته لازم به ذکر است که همچنان شرکت های دولتی و بیمه ها تاکید در استفاده از این تابلو هارا دارند .

کلامی با مشتری

مجموعه تابلو سازی چاپی نو با استفاده از تیم قدرتمند طراحی در مرحله اول یعنی طراحی تاییدیه سفارش مشتری را میگیرد و در مراحل بعد با استفاده از بروزترین دستگاه های چاپ ، چاپی با کیفیت و عالی و بدون نقص برای مشتری انجام میدهد و با تهیه بهترین مواد اولیه برای ساخت تابلو اقدام به اجرا میکند . از نظر ما کیفیت راز ماندگاریست و ما این شعار راسرلوحه کار خود قرار میدهیم.

نمونه کارهای فلکسی

chapiino
chapiino وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *